درباره ما

درباره ما

طراحی سایت نام دیگر ماست

یک وب سایت خوب و موفق باید چگونه باشد و چه مراحلی نیاز است؟

وب سایت عالی و موفق وب سایتی است که بتواند محصولات و خدمات شما را به صورت کامل و شفاف به مشتریان و بازدید کنندگان معرفی کرده و اطلاعات کافی از کسب و کار شما در اختیار مخاطبان قرار دهد .

باز دید کنندگان وب سایت باید به راحتی به تمامی بخش ها ی سایت شما دسترسی داشته و هر آنچه که شما نیاز دارید به مشتریان و مخاطبان خود منتقل  کنید  .

با طراحی گرافیکی حرفه ای  و با استفده از متد ها و المان ها و افکت های مناسب این خدمات بسیار جذاب تر و گیرا تر انجام خواهد گرفت.


ابتدا باید هدف  شما از طراحی وب سای تو  بخش هایی برای معرفی هر چه بهتر  محصولات و خدمات خود نیاز دارید مشخص شود . و با توجه به نوع وب سایت شما و نوع خدمات و محصولاتی که دارید ساختار کلی وب سایت شما مورد بررسی و تحلی قرار گیرد و چارچوب سایت شما مشخص شود

 

با توجه به نوع فعالیت مخاطبان وب سایت تیم طراحی نشنال سافت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و به کار گیری متد های  روز دنیا طرح گرافیگی و قالب وب سایت شما طراحی می شود.

در نظر گرفتن عوامل موثر بر کارایی و کاربر پسند بودن وب سایت از جمله رعایت استاندارد و در نظر گرفتن موارد تجربه کاربری (UX) و طراحی رابط کاربر پسند (UI) باعث می شود     وب سایت استاندارد و مناسبی هم برای کاربران و هم موتور های جستجو طراحی شود.

 پس از طراحی وب سایت و انتشار در وب سایت مدیریت محتوا از عوامل موثر در موفق بودن وب سایت می باشد.

وجود پنل مدیریتی قوی که که بستر مدیریت تمامی امکانات و بخش هایی محتوای وب سایت را برای شما فراهم کند از اهمیت بالایی بر خوردار است.

پنل مدیریتی فارسی و با کاربری راحت و آسان که شما بتوانید به راحتی محتوا و قسمت های مختلف وب سایت خود رت مدیریت کنید از مزیت های طراحی سایت نشنال سافت می باشد

همچنین با مشاوره و پشتیبانی تمام وقت در تمامی مراحل طراحی و توسعه و نگهداری وب سایت توسط تیم نشنال سافت به خیال راحت به اهداف خود از داشتن وب سایت برسید.

    با شما خواهیم ماند